O Nás

Jsme dopravní společnost sídlící v České republice, která poskytuje spolehlivé a efektivní dopravní služby po větší části kontinentální Evropy a Velké Británii. Specializujeme se na přepravu skupinových a plných nákladů, stejně jako nebezpečných věcí. Náš tým je zaměřen na splnění individuálních požadavků našich zákazníků, aby bylo zajištěno, že jejich zboží bude dodáno včas a v perfektním stavu. S odhodláním k bezpečnosti a spokojenosti zákazníka se snažíme uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti dopravy. Kontaktujte nás dnes, abyste se dozvěděli více o tom, jak můžeme pomoci vám a vašemu podnikání.

Náš tým

Náš tým se skládá z odborníků s bohatými zkušenostmi, kteří jsou oddáni poskytovat nejvyšší úroveň služeb a podpory našim zákazníkům. Jsme zavázáni k bezpečnosti, efektivitě a spokojenosti zákazníka a pracujeme tvrdě, abychom zajistili, že s každou zásilkou bude zacházeno s nejvyšší péčí a pozorností.

Naše Flotilla

Specializujeme se na přepravní služby s nákladními vozidly, zabezpečujeme přepravy nebezpečných nákladů ke spokojenosti zákazníka. Přepravy provádíme moderní technikou, klademe důraz na údržbu vozidel a tím je pro naše zákazníky zaručena kvalitní dodávka zásilek.